ESD9L3.3ST5G
Productnummer DigiKey
ESD9L3.3ST5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
ESD9L3.3ST5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
ESD9L3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESD9L3.3ST5G
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 9VC SOD923
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
9V Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-923
EDA/CAD-modellen
ESD9L3.3ST5G Modellen
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
0,5pF @ 1MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
SOD-923
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
4,8V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
9V