FCB20N60FTM
Productnummer DigiKey
FCB20N60FTMTR-ND - Tape & Reel (TR)
FCB20N60FTMCT-ND - Cut Tape (CT)
FCB20N60FTMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCB20N60FTM
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 20A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 20 A (Tc) 208W (Tc) Opbouwmontage TO-263 (D2PAK)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
98 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3080 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
208W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-263 (D2PAK)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
190mOhm @ 10A, 10V