FCD600N60Z
Productnummer DigiKey
FCD600N60ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
FCD600N60ZCT-ND - Cut Tape (CT)
FCD600N60ZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCD600N60Z
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 7.4A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 7,4 A (Tc) 89W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
26 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1120 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
89W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
600mOhm @ 3,7A, 10V