FCH072N60F
Productnummer DigiKey
FCH072N60F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCH072N60F
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 52A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 52 A (Tc) 481W (Tc) Through-hole TO-247-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
215 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
8660 pF @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
481W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
72mOhm @ 26A, 10V