FCMT080N65S3
Productnummer DigiKey
488-FCMT080N65S3TR-ND - Tape & Reel (TR)
488-FCMT080N65S3CT-ND - Cut Tape (CT)
488-FCMT080N65S3DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCMT080N65S3
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 38A 4TDFN
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 38 A (Tc) 260W (Tc) Opbouwmontage 4-TDFN (8x8)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 880µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
71 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2765 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
260W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
4-TDFN (8x8)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
80mOhm @ 19A, 10V