FCP11N60
Productnummer DigiKey
FCP11N60-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCP11N60
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 11A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 11 A (Tc) 125W (Tc) Through-hole TO-220-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
52 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1490 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
125W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
380mOhm @ 5,5A, 10V