FCP360N65S3R0
Productnummer DigiKey
FCP360N65S3R0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCP360N65S3R0
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 10A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 10 A (Tc) 83W (Tc) Through-hole TO-220-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FCP360N65S3R0 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
18 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
730 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
83W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
360mOhm @ 5A, 10V