FDB035N10A
Productnummer DigiKey
FDB035N10ATR-ND - Tape & Reel (TR)
FDB035N10ACT-ND - Cut Tape (CT)
FDB035N10ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDB035N10A
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 120 A (Tc) 333W (Tc) Opbouwmontage TO-263 (D2PAK)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FDB035N10A Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
116 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
7295 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
333W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-263 (D2PAK)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,5mOhm @ 75A, 10V