FDB047N10
Productnummer DigiKey
FDB047N10TR-ND - Tape & Reel (TR)
FDB047N10CT-ND - Cut Tape (CT)
FDB047N10DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDB047N10
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 120 A (Tc) 375W (Tc) Opbouwmontage TO-263 (D2PAK)
EDA/CAD-modellen
FDB047N10 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
210 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
15265 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
375W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-263 (D2PAK)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,7mOhm @ 75A, 10V