FDB33N25TM
Productnummer DigiKey
FDB33N25TMTR-ND - Tape & Reel (TR)
FDB33N25TMCT-ND - Cut Tape (CT)
FDB33N25TMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDB33N25TM
Beschrijving
MOSFET N-CH 250V 33A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 250 V 33 A (Tc) 235W (Tc) Opbouwmontage TO-263 (D2PAK)
EDA/CAD-modellen
FDB33N25TM Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
48 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2135 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
235W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Apparaatpakket leverancier
TO-263 (D2PAK)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
94mOhm @ 16,5A, 10V