FDD1600N10ALZ
Productnummer DigiKey
FDD1600N10ALZTR-ND - Tape & Reel (TR)
FDD1600N10ALZCT-ND - Cut Tape (CT)
FDD1600N10ALZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDD1600N10ALZ
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 6.8A TO252
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 6,8 A (Tc) 14,9W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FDD1600N10ALZ Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
3.61 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
225 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
14,9W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
160mOhm @ 3,4A, 10V