FDP61N20
Productnummer DigiKey
FDP61N20-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDP61N20
Beschrijving
MOSFET N-CH 200V 61A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 200 V 61 A (Tc) 417W (Tc) Through-hole TO-220-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
75 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3380 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
417W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
41mOhm @ 30,5A, 10V