FDPF18N50
Productnummer DigiKey
FDPF18N50-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDPF18N50
Beschrijving
MOSFET N-CH 500V 18A TO220F
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 500 V 18 A (Tc) 38,5W (Tc) Through-hole TO-220F-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FDPF18N50 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
60 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2860 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
38,5W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220F-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
265mOhm @ 9A, 10V