FGH4L50T65MQDC50
Productnummer DigiKey
5556-FGH4L50T65MQDC50-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGH4L50T65MQDC50
Beschrijving
IGBT FS 650V 100A TO-247-4L
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Field Stop 650 V 100 A 246 W Through-hole TO-247-4L
Categorie
Schakelenergie
240µJ (aan), 310µJ (uit)
Lading poort
102 nC
Status onderdeel
Actief
Td (aan/uit) bij 25°C
27ns/181ns
Type IGBT
Field Stop
Testvoorwaarde
400V, 25A, 15Ohm, 15V
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
650 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
100 A
Stroom - collector puls (Icm)
200 A
Verpakking / doos
TO-247-4
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
1,8V @ 15V, 50A
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4L
Vermogen - max.
246 W