FGH4L50T65SQD
Productnummer DigiKey
488-FGH4L50T65SQD-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGH4L50T65SQD
Beschrijving
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-247
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Trench Field Stop 650 V 80 A 268 W Through-hole TO-247-4L
Categorie
Schakelenergie
660µJ (aan), 440µJ (uit)
Lading poort
92 nC
Status onderdeel
Actief
Td (aan/uit) bij 25°C
22,4ns/162ns
Type IGBT
Trench Field Stop
Testvoorwaarde
400V, 50A, 15Ohm, 15V
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
650 V
Inverse hersteltijd (trr)
25 ns
Stroom - collector (Ic) (max.)
80 A
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector puls (Icm)
200 A
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,1V @ 15V, 50A
Verpakking / doos
TO-247-4
Vermogen - max.
268 W