FGHL40T65MQDT
Productnummer DigiKey
488-FGHL40T65MQDT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGHL40T65MQDT
Beschrijving
IGBT TRENCH FS 650V 60A TO-247-3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Trench Field Stop 650 V 60 A 238 W Through-hole TO-247-3
Categorie
Schakelenergie
880µJ (aan), 490µJ (uit)
Lading poort
80 nC
Status onderdeel
Actief
Td (aan/uit) bij 25°C
18ns/75ns
Type IGBT
Trench Field Stop
Testvoorwaarde
400V, 40A, 6Ohm, 15V
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
650 V
Inverse hersteltijd (trr)
86 ns
Stroom - collector (Ic) (max.)
60 A
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector puls (Icm)
160 A
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
1,8V @ 15V, 40A
Verpakking / doos
TO-247-3
Vermogen - max.
238 W