FQD16N25CTM
Productnummer DigiKey
FQD16N25CTMTR-ND - Tape & Reel (TR)
FQD16N25CTMCT-ND - Cut Tape (CT)
FQD16N25CTMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FQD16N25CTM
Beschrijving
MOSFET N-CH 250V 16A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 250 V 16 A (Tc) 160W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FQD16N25CTM Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
53.5 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1080 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
160W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
270mOhm @ 8A, 10V