FQD9N25TM is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
onsemi
Op voorraad: 110.518
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 5.414
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N-kanaal 250 V 7,4 A (Tc) 2,5W (Ta), 55W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
TO-252AA
FQD9N25TM
Productnummer DigiKey
FQD9N25TMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FQD9N25TM
Beschrijving
MOSFET N-CH 250V 7.4A DPAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
20 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
700 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 55W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
420mOhm @ 3,7A, 10V