FQP27P06
Productnummer DigiKey
FQP27P06-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FQP27P06
Beschrijving
MOSFET P-CH 60V 27A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 60 V 27 A (Tc) 120W (Tc) Through-hole TO-220-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FQP27P06 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
43 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1400 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
120W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
70mOhm @ 13,5A, 10V