FSV20100V
Productnummer DigiKey
FSV20100VTR-ND - Tape & Reel (TR)
FSV20100VCT-ND - Cut Tape (CT)
FSV20100VDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSV20100V
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO2773
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 20A Opbouwmontage TO-277-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FSV20100V Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
80 µA @ 100 V
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
660 mV @ 20 A