MBR2H200SFT3G
Productnummer DigiKey
MBR2H200SFT3GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MBR2H200SFT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBR2H200SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBR2H200SFT3G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123FL
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 200 V 2A Opbouwmontage SOD-123FL
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 200 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
SOD-123FL
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
200 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
940 mV @ 2 A