MBRF10H150CTG
Productnummer DigiKey
488-MBRF10H150CTG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBRF10H150CTG
Beschrijving
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO220FP
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 150 V 5A Through-hole TO-220-3 volledig pakket
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 5 A
Fabrikant
onsemi
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
45 µA @ 150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-20°C ~ 150°C
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
5A