MC78L12ABDR2G
Productnummer DigiKey
MC78L12ABDR2GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MC78L12ABDR2GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MC78L12ABDR2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MC78L12ABDR2G
Beschrijving
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MC78L12ABDR2G Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
6.5 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - ingang (max.)
35V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - uitgang (min./vast)
12V