MC78L15ABDR2G
Productnummer DigiKey
MC78L15ABDR2GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MC78L15ABDR2GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MC78L15ABDR2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MC78L15ABDR2G
Beschrijving
IC REG LINEAR 15V 100MA 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
MC78L15ABDR2G Modellen
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
6.5 mA
PSRR
39dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - ingang (max.)
35V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - uitgang (min./vast)
15V