MC78M15CDTRKG
Productnummer DigiKey
MC78M15CDTRKGOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MC78M15CDTRKGOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MC78M15CDTRKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MC78M15CDTRKG
Beschrijving
IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA DPAK
EDA/CAD-modellen
MC78M15CDTRKG Modellen
PSRR
70dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanning - ingang (max.)
35V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang (min./vast)
15V