MM3Z12VC
Productnummer DigiKey
MM3Z12VCTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z12VCCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z12VCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z12VC
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 200 mW ±5% Opbouwmontage SOD-323F
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
900 nA @ 8 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
23 Ohms