MM3Z15VT1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Panjit International Inc.
Op voorraad: 4.925
Gegevensblad
Similar
Panjit International Inc.
Op voorraad: 13.346
Gegevensblad
Comchip Technology
Op voorraad: 1
Dioden - Zener 15 V 300 mW ±5% Opbouwmontage SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z15VT1G
Productnummer DigiKey
MM3Z15VT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z15VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z15VT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
MM3Z15VT1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 10.5 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Vermogen - max.
300 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
30 Ohms