MM3Z18VST1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
onsemi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Panjit International Inc.
Op voorraad: 1.346
Gegevensblad
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Dioden - Zener 18 V 300 mW ±2% Opbouwmontage SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z18VST1G
Productnummer DigiKey
MM3Z18VST1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z18VST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z18VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z18VST1G
Beschrijving
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
MM3Z18VST1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 12.6 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±2%
Vermogen - max.
300 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
45 Ohms