MM3Z20VT1G
Productnummer DigiKey
MM3Z20VT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z20VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z20VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z20VT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 20V 300MW SOD323
Standaard levertijd fabrikant
53 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 20 V 300 mW ±6% Opbouwmontage SOD-323
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MM3Z20VT1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 14 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±6%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323
Vermogen - max.
300 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
55 Ohms