MM3Z3V6B
Productnummer DigiKey
MM3Z3V6BTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z3V6BCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z3V6BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z3V6B
Beschrijving
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.6 V 200 mW ±2% Opbouwmontage SOD-323F
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
4.5 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±2%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
84 Ohms