MMBD1201
Productnummer DigiKey
MMBD1201TR-ND - Tape & Reel (TR)
MMBD1201CT-ND - Cut Tape (CT)
MMBD1201DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMBD1201
Beschrijving
DIODE STANDARD 100V 200MA SOT233
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 200mA Opbouwmontage SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMBD1201 Modellen
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
4 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 50 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
2pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 200 mA
Basisproductnummer
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid