MMBZ5250BLT1G
Productnummer DigiKey
MMBZ5250BLT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMBZ5250BLT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMBZ5250BLT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMBZ5250BLT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 20 V 225 mW ±5% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
EDA/CAD-modellen
MMBZ5250BLT1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 15 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
225 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms