MMSZ5250BT1G
Productnummer DigiKey
MMSZ5250BT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMSZ5250BT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMSZ5250BT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMSZ5250BT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
46 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 20 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
EDA/CAD-modellen
MMSZ5250BT1G Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 15 V
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Vermogen - max.
500 mW