NC7SZ05P5X | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | NC7SZ05P5X |
Beschrijving | IC INVERTER 1CH 1-INP SC70-5 |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Omvormer IC 1 Kanaal Open afvoer SC-70-5 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | NC7SZ05P5X Modellen |
Categorie | Spanning - voeding 1,65V ~ 5,5V |
Fabr. | Stroom - rust (max.) 2 µA |
Serie | Stroom - uitgang hoog, laag -, 32mA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL 4,3ns @ 5V, 50pF |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |