NC7SZ125P5 is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Direct
onsemi
Op voorraad: 8.001
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 6.989
Gegevensblad
Similar
Texas Instruments
Op voorraad: 86
Texas Instruments
Op voorraad: 5
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 5
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 2
Toshiba Semiconductor and Storage
Buffer, niet-inverterend 1 Element 1 Bit per Element 3-status Output SC-70-5
NC7SZ125P5
Productnummer DigiKey
NC7SZ125P5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NC7SZ125P5
Beschrijving
IC BUFF 1.65V SC-70-5
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
NC7SZ125P5 Modellen
Categorie
Type uitvoer
3-status
Fabrikant
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Serie
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)