NC7SZ125P5X
Productnummer DigiKey
NC7SZ125P5XTR-ND - Tape & Reel (TR)
NC7SZ125P5XCT-ND - Cut Tape (CT)
NC7SZ125P5XDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NC7SZ125P5X
Beschrijving
IC BUFF 1.65V SC-70-5
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buffer, niet-inverterend 1 Element 1 Bit per Element 3-status Output SC-70-5
EDA/CAD-modellen
NC7SZ125P5X Modellen
Categorie
Type uitvoer
3-status
Fabrikant
onsemi
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Serie
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)