NCP1076AAP065G is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
onsemi
Op voorraad: 180
Gegevensblad
Converter Offline Flyback Topologie 65kHz 7-PDIP
NCP1076AAP065G
Productnummer DigiKey
NCP1076AAP065GOS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCP1076AAP065G
Beschrijving
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Bedrijfscyclus
68%
Fabrikant
onsemi
Frequentie - schakeling
65kHz
Verpakking
Buis
Vermogen (watt)
31 W
Status onderdeel
Verouderd
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing, te hoog vermogen, te hoge temperatuur, overspanning, kortsluiting
Uitgangsisolatie
Isolated
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Interne schakelaar(s)
Ja
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm), 7 kabels
Spanning - doorslag
700V
Apparaatpakket leverancier
7-PDIP
Topologie
Flyback
Type montage
Through-hole
Spanning - opstart
8.4 V
Basisproductnummer
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
6,5V ~ 20V