NCP51100ASNT1G
Productnummer DigiKey
488-NCP51100ASNT1GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NCP51100ASNT1GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NCP51100ASNT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCP51100ASNT1G
Beschrijving
IC GATE DRVR LOW-SIDE SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Lage zijde Poort-drivers IC Niet-inverterend SOT-23-5
Categorie
Logische spanning - VIL, VIH
2V, 0,8V
Fabrikant
onsemi
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
3A, 3A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Stijg-/afvaltijd (typ.)
14ns, 7ns
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Aangedreven configuratie
Lage zijde
Type montage
Opbouwmontage
Type kanaal
Enkel
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Aantal drivers
1
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Type poort
IGBT, MOSFET (N-kanaal)
Basisproductnummer
Spanning - voeding
11V ~ 18V