NCP565D2T33R4G
Productnummer DigiKey
NCP565D2T33R4GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NCP565D2T33R4GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCP565D2T33R4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCP565D2T33R4G
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,5A D2PAK-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NCP565D2T33R4G Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
3 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
85dB ~ 75db (120Hz ~ 1kHz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-263-3, D2PAK (2 leads + tab), TO-263AB
Spanning - ingang (max.)
9V
Apparaatpakket leverancier
D2PAK-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V