NCP692MN33T2G
Productnummer DigiKey
NCP692MN33T2GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NCP692MN33T2GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCP692MN33T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCP692MN33T2G
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A 6-DFN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A 6-DFN (3x3)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NCP692MN33T2G Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
200 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
240 µA
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
6-VDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (3x3)
Spanningsuitval (max.)
0,25V @ 1A