NCS2005SN1T1G
Productnummer DigiKey
NCS2005SN1T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NCS2005SN1T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCS2005SN1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCS2005SN1T1G
Beschrijving
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 5TSOP
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Standaard (voor algemeen gebruik) Versterkers 1 Circuit Rail-to-rail 5-TSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NCS2005SN1T1G Modellen
Categorie
Spanning - ingang offset
200 µV
Fabr.
Stroom - voeding
1,3mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang / kanaal
20 mA
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Min)
2.2 V
Type versterker
Spanning - Span (Max)
32 V
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Rail-to-rail
Type montage
Opbouwmontage
Slew rate
2,8V/µs
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Versterking bandbreedte product
8.5 MHz