NCS2005SN1T1G | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | NCS2005SN1T1G |
Beschrijving | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 5TSOP |
Standaard levertijd fabrikant | 14 weken |
Klantreferentie | |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | NCS2005SN1T1G Modellen |
Categorie | Spanning - ingang offset 200 µV |
Fabr. | Stroom - voeding 1,3mA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - uitgang / kanaal 20 mA |
Status onderdeel Actief | Spanning - Span (Min) 2.2 V |
Type versterker | Spanning - Span (Max) 32 V |
Aantal circuits 1 | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Type uitvoer Rail-to-rail | Type montage Opbouwmontage |
Slew rate 2,8V/µs | Verpakking / doos SOT-23-5 dun, TSOT-23-5 |
Versterking bandbreedte product 8.5 MHz | Apparaatpakket leverancier 5-TSOP |