NCV4274CST33T3G
Productnummer DigiKey
488-NCV4274CST33T3GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NCV4274CST33T3GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NCV4274CST33T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCV4274CST33T3G
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT-223
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 400mA SOT-223 (TO-261)
EDA/CAD-modellen
NCV4274CST33T3G Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
250 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
35 mA
Digi-Reel®
PSRR
60dB (100 Hz)
Beschermingskenmerken
Overtemperatuur, omgekeerde polariteit, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
40V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanningsuitval (max.)
0,5V @ 250mA