NCV7041D3G100R2G
Productnummer DigiKey
488-NCV7041D3G100R2GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NCV7041D3G100R2GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NCV7041D3G100R2GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCV7041D3G100R2G
Beschrijving
CURRENT SENSE AMPLIFIER, 80V COM
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Current Sense Versterkers 1 Circuit Push-Pull 8-SOIC
Categorie
-3 dB bandbreedte
80 kHz
Fabr.
Stroom - ingang bias
200 µA
Serie
Spanning - ingang offset
100 µV
Digi-Reel®
Stroom - voeding
1,5mA
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Min)
3 V
Type versterker
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TA)
Type uitvoer
Push-Pull
Type montage
Opbouwmontage
Slew rate
1V/µs
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Versterking bandbreedte product
100 kHz