NCV8702SN33T1G
Productnummer DigiKey
NCV8702SN33T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NCV8702SN33T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCV8702SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCV8702SN33T1G
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-TSOP
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 5-TSOP
EDA/CAD-modellen
NCV8702SN33T1G Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
16 µA
Fabr.
Besturingskenmerken
Inschakelen
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, softstart, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V