NDSH50120C
Productnummer DigiKey
5556-NDSH50120C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NDSH50120C
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 53A TO2472
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 53A Through-hole TO-247-2
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 1200 V
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij Vr, F
3691pF @ 1V, 100kHz
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
53A
Apparaatpakket leverancier
TO-247-2
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.75 V @ 50 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C