NRVB2H100SFT3G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 17.371
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 58.075
Gegevensblad
Panjit International Inc.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Dioden 100 V 2A Opbouwmontage SOD-123FL
NRVB2H100SFT3G
Productnummer DigiKey
488-NRVB2H100SFT3GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NRVB2H100SFT3GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NRVB2H100SFT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NRVB2H100SFT3G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL
Standaard levertijd fabrikant
43 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
NRVB2H100SFT3G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
40 µA @ 100 V
Fabr.
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SOD-123FL
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
840 mV @ 2 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)