NRVB30H100MFST1G
Productnummer DigiKey
488-NRVB30H100MFST1GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NRVB30H100MFST1GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NRVB30H100MFST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NRVB30H100MFST1G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 30A 5DFN
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 30A Opbouwmontage 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NRVB30H100MFST1G Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
30A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 30 A