NSR02L40MX2WT5G
Productnummer DigiKey
488-NSR02L40MX2WT5GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NSR02L40MX2WT5GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NSR02L40MX2WT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NSR02L40MX2WT5G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2X2DFNW
Standaard levertijd fabrikant
49 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 200mA Opbouwmontage, wettable flank 2-X2DFNW (1x0,6)
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
4 ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 nA @ 40 V
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij Vr, F
2pF @ 1V, 1MHz
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA
Apparaatpakket leverancier
2-X2DFNW (1x0,6)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.2 V @ 100 mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C