NSV1C200LT1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 129.617
Gegevensblad
Transistors - Bipolair (BJT) - Enkel PNP 100 V 2 A 120MHz 490 mW Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
NSV1C200LT1G
Productnummer DigiKey
NSV1C200LT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NSV1C200LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NSV1C200LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NSV1C200LT1G
Beschrijving
TRANS PNP 100V 2A SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
NSV1C200LT1G Modellen
Categorie
DC-stroomversterking (hFE) (min.) bij Ic, Vce
120 @ 500mA, 2V
Fabr.
Vermogen - max.
490 mW
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - overgang
120MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type transistor
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - collector (Ic) (max.)
2 A
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vce verzadiging (max.) bij Ib, Ic
250mV @ 200mA, 2A